Karty Mocy Lasu “Leśne Medytacje”

Po wielu miesiącach pracy, udało nam się wydać “Leśne Medytacje”! Projekt zakiełkował w naszych głowach ponad rok temu, jednak musiało minąć trochę czasu, zanim się zmaterializował. Czym są Karty Mocy Lasu? Najwygodniej będzie nam odesłać Was po prostu na stronę dedykowaną zestawowi (link TUTAJ). Jest to dość potężne narzędzie do stworzenia własnej sesji shinrin-yoku. Technik do pracy z talią jest mnóstwo; wszystko zależy tylko od Waszej wyobraźni. My najbardziej lubimy po prostu zabrać Karty do lasu i co jakiś czas losować kolejną. Każda z nich zawiera inną aktywność. Poniżej przykład- karta nr 11 “Leśna Symfonia”.

Jak widzicie, podaliśmy nawet szacowany czas, który dobrze jest poświęcić na daną aktywność. Zawarliśmy też rozmaite cytaty do inspiracji, oraz ciekawostki ze świata przyrody i kąpieli leśnych. Ilustracje zostały wykonane przez Aleksandrę Świder, niezwykle utalentowaną tatuatorkę i ilustratorkę. Jej prace możecie znaleźć TUTAJ

Zestaw wydany jest na solidnym, foliowanym papierze. Książeczka została złożona na sprężynce, tak by wygodnie było się nią posługiwać w każdych warunkach. Dodatkowo dołożyliśmy bawełniany woreczek, mieszczący wszystkie elementy.

Zapraszamy Was do odwiedzenia strony https://moclasu.com/kartymocylasu/ i zaznajomienia się ze szczegółami “Leśnych Medytacji”. To unikalne narzędzie, piękna rzecz, która inspiruje i pomaga w leśnym zanurzeniu!

Aśka i Przemek

Leave a Reply