Nasza oferta

Co proponujemy

Chcąc podarować każdemu moc skrywaną przez las, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji leśnych kąpieli. Każda z nich zabierze Cię w podróż pod opieką przewodnika i potrwa od 2,5 do 3 godz. Nie oznacza to jednak wielokilometrowej wędrówki (chyba, że w głąb siebie – ku wyciszeniu). To co będzie Ci potrzebne do przejścia zaledwie kilkuset metrów to: wygodne obuwie, odpowiednie do pogody ubranie i otwartość na siłę płynącą z natury. Daj się jej ponieść i pozwól, by drogocenna roślinność wyciszyła Twój układ nerwowy, wzmocniła odporność i wyciszyła błądzące myśli – wchodząc do lasu wszystkie problemy zostawisz za sobą. Będziesz tu i teraz. Chodź, poprowadzimy Cię i przekażemy naszą wiedzę zdobytą w Forest Therapy Institute oraz Forest Theraphy Hub.

Wiosenne wydarzenia:

📆17 kwietnia (środa), shinrin-yoku w środku tygodnia!
⏱11:00
📍Polana Opaleń
➡️wydarzenie
zapisy

📆20 kwietnia (sobota)
⏱11:00
📍Las Henrykowski (Białołęka)
➡️wydarzenie
zapisy

📆8 maja (środa), shinrin-yoku w środku tygodnia!
⏱11:00
📍Polana Opaleń
➡️wydarzenie
zapisy

📆18 maja (sobota)
⏱11:00
📍Las Henrykowski
➡️wydarzenie
zapisy

📆26 maja (niedziela)
⏱16:00
📍Polana Opaleń
➡️wydarzenie 
zapisy

📆8 czerwca (sobota)
⏱11:00
📍Las Henrykowski
➡️wydarzenie
zapisy

📆12 czerwca (środa), shinrin-yoku w środku tygodnia!
⏱11:00
📍Polana Opaleń
➡️wydarzenie
zapisy

📆15 czerwca (sobota)
⏱16:00
📍Las Henrykowski
➡️wydarzenie
zapisy

 
Sprawdź ofertę pod zdjęciem i zapoznaj się z naszymi propozycjami na sesję shinrin-yoku. Napisz do nas, zajmiemy się organizacją!

 

団力 – SIŁA GRUPY

Nasza pierwsza propozycja to spacer grupowy, podczas którego bez względu na wiek czy płeć odczujecie siłę głębokiego oczyszczenia i jedności z naturą. Leśny spacer w grupie, to energia płynąca nie tylko z natury, ale również z Was. Zabierzcie dzieci, bliskich znajomych albo i poznajcie zupełnie nowe osoby i wspólnie otwórzcie się na uważność i rezonowanie z mocą lasu. Podarujcie sobie coś, co uwolni Was od stresu. Kąpiel leśna w Warszawie i okolicach.

  • Ilość osób: 4-15 osób (organizujemy spacery grupowe dla dorosłych, jak i dla rodzin z dziećmi)

  • Inwestycja w siebie: 90 zł od osoby

内安 – WEWNĘTRZNA PRZYSTAŃ

Kolejna podróż, którą chcemy Ci zaproponować, to indywidualny spacer w obecności przewodnika. Ten sposób praktykowania kąpieli leśnych pozwoli Ci na silne doświadczenie leśnej przestrzeni, bycie tu i teraz oraz sprawi, że zaczniesz zagłębiać się w jej subtelny szmer liści, przedzierający się blask słońca i niekończące się zależności pomiędzy fauną i florą. Spacer ten, to też idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Czy jest coś bardziej wartościowego niż podarowanie spokoju? Kąpiel leśna w Warszawie i okolicach.

  • Ilość osób: 1 (plus jeden przewodnik/dwóch przewodników)

  • Inwestycja w siebie: 250zł

森共生 – LEŚNA SYMBIOZA

W naturze wszystko jest ze sobą połączone. Ludzie i zwierzęta żyją w nierozerwalnej symbiozie i podejmują wspólne wędrówki – podobnie jak praktyka shinrin-yoku, którą chcemy podarować Tobie i bliskiej Ci osobie. Odbądźcie ją w grupie składającej się z par. Leśna Symbioza, to propozycja dla par, które pragną wzmocnić swoją więź. Mamy świadomość, że nie ma nic cenniejszego niż inwestycja w siebie, miłość, ukojenie nerwów, umysłu i naładowanie się pozytywnymi myślami. Wy i Wasi bliscy zasługujecie na to. Kąpiel leśna w Warszawie i okolicach.

  • Ilość osób: od 1 do 7 par (plus jeden przewodnik/dwóch przewodników)

  • Inwestycja w siebie: 150 zł (cena od pary, gdy spacer odbywa się w grupie kilku par), 300 zł (spacer jednej pary z przewodnikiem)

感化力 – MOC NIEZNANYCH INSPIRACJI

A gdyby tak sprawić, że las zintegruje pozornie nieznane sobie osoby? Wejdźcie z nami na leśną ścieżkę i jako pracownicy jednej firmy np. w ramach integracji przeżyjcie razem coś wyjątkowego. Ten nietuzinkowy sposób wspólnego spędzania czasu nie tylko poprawi wydajność i kreatywność, ale i otworzy przed grupą nowe możliwości wspólnego rozwoju. Wyciszająca moc lasu daje bowiem każdemu nowe przestrzenie do działania, odstresowuje po ciężkim tygodniu pracy i zbliża do siebie. Ludzi i naturę.

  • Ilość osób i cena: do ustalenia indywidualnie

  • Miejsce: w okolicy siedziby firmy/podczas wyjazdu integracyjnego

voucher podarunkowy

Nasz voucher podarunkowy to pomysłowy, oryginalny prezent dla bliskiej Ci osoby. Podaruj najbliższym unikalne doświadczenie głębokiego zanurzenia w naturze. Voucher można wykorzystać zarówno podczas shinrin-yoku indywidualnego (wewnętrzna przystań), jak i grupowego (siła grupy). Drukowany jest na ekologicznym, czerpanym papierze z nasionami kwiatów. Zasadź go i ciesz się kwitnącą naturą w swoim domu! W celu zrealizowania szczegółów zamówienia, zapraszamy do kontaktu.

  • Rodzaj sesji do ustalenia indywidualnie
  • Miejsce: do ustalenia