Majowy weekend z shinrin-yoku

Kolejny piękny weekend się kończy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dwóch sesji kąpieli leśnych- sobotniej i dzisiejszej, niedzielnej. Wczoraj poprowadziliśmy indywidualne shinrin-yoku dla pary. Ewo, Andrzeju – dziękujemy Wam za to inspirujące i mądre doświadczenie. Kontemplacja ciszy jeszcze nigdy nie była tak głęboka…

Dzisiaj zaś spotkaliśmy się z grupą sześciu wspaniałych osób, by wspólnie odbyć wiosenne zanurzenie w Puszczy. To samo miejsce co wczoraj, a jakże inna energia. Godzinę przed sesją spadł delikatny deszcz, który nawilżył glebę i wydobył z niej nowe zapachy. Aura była bardziej wiosenna w porównaniu do wczorajszej, niemal upalnej.

Nieśmiałe, “pozimowe” kroki bosą stopą zaprowadziły nas głębiej w las. Tam ponownie wyostrzaliśmy zmysły i… tworzyliśmy! Na zdjęciu obok pięknie prezentuje się “leśny dziadek”- jedno z wielu dzieł, jakie powstały podczas ten sesji . Sami przyznajcie- czyż nie jest uroczy?

Przed nami aktywny tydzień- Karty Mocy Lasu niedługo “wyjdą” z drukarni i uruchomimy ich sprzedaż. Cieszymy się, że dzięki temu każdy z Was będzie mógł skonstruować swoją własną, unikalną sesję leśnej kąpieli w swoim ulubionym zielonym miejscu!

Miejcie piękny tydzień i zaglądajcie czasem do nas!

Aśka i Przemek

Leave a Reply