Media, Współpraca, Opinie

Opinie uczestników
„(…) jeśli chcesz zrobić coś innego, co może dać ci ciekawe myśli na temat siebie, natury lub świata, i jednocześnie podzielić się tymi refleksjami w środowisku, które cię nie ocenia, to rozważ czy nie warto wybrać się na leśne kąpielisko.” – Krzysztof
„Przyjemnie było zanurzyć się w lesie w zupełnie nowy sposób i tym samym odkryć go na nowo, docenić i być wdzięcznym za wszystko co nas otacza” – Julia
„Gdy zanurzasz się w las, potrzebujesz cichego towarzyszenia, czułego i spokojnego, by w relacji z lasem odnaleźć swoją drogę. Tutaj jest takie miejsce. Wspominam wspólny spacer i leśny napar na koniec drogi… odwiedzę was jeszcze!” – Beata
„Zdecydowanie polecam zajęcia Asi i Przemka! Zacna inicjatywa, którą warto powtarzać, bo natura daje nam samo dobro” – Joanna
„Podobały mi się zaproponowane „zadania”, myślę, że były świetnie dobrane – angażujące, ciekawe, a czasem można je było traktować jako zabawę. Zostało we mnie kilka refleksji, uczucie spokoju, ale też doświadczenie połączenia z przyrodą i z sobą” – Iza
Nasze Współprace






Moc Lasu w Mediach


