Dziękujemy za rok 2022!

No i 2022 ma się ku końcowi!

Mijający rok był dla nas niezwykle pracowity. To kilkadziesiąt poprowadzonych przez nas sesji shinrin-yoku. Fascynująca dla nas jest różnorodność tych spotkań. Kąpiele leśne dla dorosłych, par, dzieci, licealistów, osób z niepełnosprawnością, rodzin, emerytów.

Od warszawskiego Ogrodu Botanicznego, przez Puszczę Kampinoską, mazurskie i pomorskie lasy, kończąc na “naszym” lesie, do którego mamy trzy minuty piechotą.

Wszędzie spotykaliśmy Wasze uśmiechnięte twarze. Wspólnie piliśmy leśne zioła, kontemplowaliśmy naturę i wymienialiśmy doświadczenia podczas kręgów dzielenia.

Jednak nie samymi sesjami shinrin-yoku człowiek żyje! Nawiązaliśmy współpracę z portalem Naturally Balanced , gdzie możecie znaleźć kilka naszych tekstów. Dla uniwersytetu trzeciego wieku poprowadziliśmy wykład o dobroczynnym wpływie lasu na zdrowie człowieka, wreszcie wydaliśmy Karty Mocy Lasu “Leśne Medytacje”, czyli zestaw do samodzielnej praktyki kąpieli leśnych.

Dzięki kartom możemy dotrzeć do każdej/każdego z Was, niezależnie od Waszego miejsca zamieszkania. Od początku powstania projektu Moc Lasu było to nasze marzenie. Ogromnie nas cieszą Wasze entuzjastyczne reakcje i popularność “Leśnych Medytacji” – już myślimy nad ich kontynuacją. Póki co robimy ostatnie szlify wersji angielskiej; czas zaprezentować karty reszcie świata!

Życzymy Wam wszystkim spokojnej końcówki roku i udanej zabawy sylwestrowej.

A dzień później wszyscy na spacer do lasu!

Leave a Reply