Rok 2023 się kończy..

Wszędzie podsumowania, więc i my coś napiszemy!

Mijający rok był pełen nowości. Na początku roku nasza rodzina zyskała nowego członka i organizowanie kąpieli leśnych zeszło wyjątkowo na dalszy plan. Bardzo dziękujemy wszystkim Wam, którzy pojawiliście się na tych kilku (nastu?) spotkaniach, które się odbyły!

Po raz pierwszy też zdecydowaliśmy się prowadzić sesje w Lesie Henrykowskim, tak bardzo bliskim nam miejscu. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, to miejsce cudownie nadaje się na nasze leśne spotkania (przekonacie się o tym w nowym roku).

Ten rok to także premiera angielskiej wersji kart “Forest Meditations”. Tak, karty poszły w świat i całkiem nieźle sobie tam radzą. Planujemy też kolejne tłumaczenia (może już w tym roku będą dwie nowe wersje językowe…). Dziękujemy wszystkim, którzy kupiliście “Leśne Medytacje”! I wiecie co? Powoli planujemy nową talię!

Wkrótce, późnym styczniem, pojawi się rozpiska wszystkich wiosennych sesji shinrin-yoku, jakie planujemy. W ten sposób będzie Wam wygodniej, z odpowiednim wyprzedzeniem zapisać się na interesujący Was termin.

Z niecierpliwością czekamy na spotkania z Wami, życząc udanego sylwestra i szczęśliwego, przesyconego leśnymi wędrówkami 2024 roku!

Aśka i Przemek
Moc Lasu

Zdjęcie by Przemysław Lynx

Leave a Reply